Breadcrubs
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی با هنگ‌کنگ در ورزشگاه پاس تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با هنگ‌کنگ از ساعت ۱۸ امروز با حضور تمام نفرات در زمین ورزشگاه پاس تهران آغاز شد.

🔹پیش از آغاز تمرین شوخی خداداد عزیزی با سامان قدوس و شجاع خلیل‌زاده منجر به خنده این ۲ بازیکن شد.

 🔹پس از ورود بازیکنان به زمین آنها در قالب گروه‌های مختلف به تمرین نگه داشتن توپ روی هوا مشغول شدند. در این بخش کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش، رامین رضاییان، مهدی طارمی و سعید عزت اللهی در یک گروه قرار داشتند که هر کدام از انها توپ را روی زمین می‌انداخت دیگران با انگشت به گوش او ضربه می‌زدند.

🔹ملی پوشان پس از انجام دادن تمرینات بدنی در گوشه ای از زمین، به سمت هواداران که پشت نرده‌ ایستاده بودند رفتند و برای آنها دست زدند.

🔹دروازه‌بان‌ها از ابتدا زیر نظر دینکا آلین تمرینات اختصاصی را پیگیری کردند.

 🔹در ادامه شاگردان قلعه‌نویی با گرفتن دست‌های همدیگر گام برداشته و ناگهان با رها کردن دست‌ها به سمت مختلف دویدند که این تمرین با شادی زیادی  دنبال شد.

🔹مسئولان تیم ملی پس از اتمام ۲۰ دقیقه از خبرنگاران درخواست کردند محل تمرین را ترک کنند اما پس از لحظاتی هواداران توانستند روی سکو مستقر شوند.

🔹ملی‌پوشان در اواخر تمرین به سانتر از جناحین و ارسال ضربات ایستگاهی برای گلزنی پرداختند.

🔹در زمان سرد کردن تعدادی از بازیکنان رامین رضاییان، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی، رضا اسدی، مهدی طارمی، محمد محبی، آریا یوسفی، کریم انصاری‌فرد ضربه ایستگاهی زدند.

🔹در انتها بازیکنان تیم ملی با هواداران عکس یادگاری گرفتند.

🔹 تیم ملی فوتبال عصر فردا از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی در اولین دیدار در چارچوب انتخابی جام‌جهانی برابر هنگ‌کنگ به میدان می‌رود. این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

بالا