Breadcrubs
دوره مربیگری فوتبال سطح A آسیا در باشگاه پاس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس؛ دوره مربیگری فوتبال سطح A آسیا توسط هیات فوتبال استان در موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس تهران با حضور 24 شرکت کننده با و تدریس اساتیدی همچون نادر عربی و با کمک کیومرث دهقانپور از روز شنبه آغاز شد.

در جلسه افتتاحیه این دوره، دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران با تاکید بر اهمیت برگزاری دوره های مربیگری در بالاترین سطح و بهترین کیفیت افزود : مشکل جامعه فوتبال کشور جدا از امکانات کافی، کمبود مربیان با کیفیت و با اخلاق در همه رده ها می باشد که دست یابی به این مهم فقط با آموزش، تمرین و ممارست میسر خواهد بود.ایشان همچنین از تلاش ها و همکاری های دکتر پارسا جهت برگزاری این دوره در باشگاه پاس قدردانی کردند.

دکتر پارسا مدیرعامل پاس نیز ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در این دوره خاطر نشان کرد: حضور شما در باشگاه بزرگ پاس که روزگاری مفاخر فوتبال ایران در آن بازی کرده یا مربیگری کرده اند نوید بخش آینده ای روشن برای فوتبال کشور خصوصا استان تهران خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 محمود انصاری، رضا صادقی، علیرضا سقاییان، مهدی عطالو، حمیدرضا سالمی، سجاد ایرانپور، مهران کیانی از مربیان نام آشنا فوتبال تهران در این کلاس حضور دارند.

بالا