Breadcrubs
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس و فرمانده دژبان ارتش با هم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پاس، نشستی صمیمی با حضور رضا پارسا مدیرعامل موسسه و  امیر  محمدرضا حسینی فرمانده دژبان ارتش برگزار شد. این دیدار در حالی به میزبانی مدیرعامل پاس انجام شد که اولین جلسه رسمی فی ما بین  می باشد.

در ابتدا  امیر  سرتیپ دوم حسینی به اتفاق مدیر عامل پاس با حضور در مزار شهید گمنام ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره همه شهدا بخصوص شهدای گمنام را گرامی داشتند و در ادامه ایشان به اتفاق همراهانشان در دفتر مدیرعامل پاس حضور به هم رسانیدند.

رضا پارسا نیز ضمن خوش آمد گویی مجدد به  امیر  حسینی و هیئت همراه ، درباره پتانسیل های موجود در باشگاه پاس مطالبی را عنوان نمودند. ایشان همچنین ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده فرماندهی دژبان ارتش، خواستار تعامل بیشتر  در امور ورزشی بین موسسه پاس و فرماندهی دژبان شدند.

امیر سرتیپ دوم حسینی نیز با اشاره به فعالیت های فرهنگی و ورزشی انجام شده در مجموعه پاس بر توسعه مناسبات دو جانبه تاکید نمود و اظهار داشت :فرماندهی دژبانی ارتش از گسترش روابط با موسسه پاس استقبال می کند. وی همچنین خاطر نشان کرد استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود طرفین و بهره‌مندی از خدمات یکدیگر، می تواند مسیر روشنی را در آینده تعاملات این دو نهاد ترسیم سازد.

در انتهای این دیدار امیر سرتیپ دوم حسینی از بخش‌های مختلف مجموعه از جمله موزه بزرگ پاس دیدن کرده و متنی را به یادگار در دفتر این موزه نگاشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بالا