Breadcrubs
تیم فوتبال پاس در اولین بازی خود موفق شد علی رغم یک یار کمتر با نتیجه 2 بر 1 المپیک اندیشه را شکست دهد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس، تیم فوتبال جوانان این باشگاه در اولین دیدار مقابل میزبان خود المپیک اندیشه قرار گرفت و در انتها توانست با نتیجه 2 بر 1 بر حریف خود غلبه کند.

پاس در حالی در زمین بهار به مصاف المپیک رفت که حریف از امتیاز میزبانی برخوردار بود و بازی با نزدیک به ده دقیقه تاخیر شروع شد. نیمه اول نسبتا پایاپای بود ولی با این حال یک شوت سرکش بازیکنان پاس به تیر افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت و داور یک خطای هند پنالتی مسلم به نفع پاس را ندید تا دو تیم با نتیجه 0 بر 0 به رختکن بروند.

نیمه دوم اما طوفانی شروع شد  و هر دو تیم حملاتی روی دروازه حریف داشتند. در اوایل نیمه دوم کاپیتان پاس آرام نظری با یک دفاع جانانه و توپ ربایی، محمد رضا ناصری  رو صاحب توپ کرد و او نیز با چند دریبل عالی وارد محوطه جریمه شد و توپ رو به کنج دروازه المپیک فرستاد. میزبان که در صدد جبران گل خورده بود حملات خود را افزایش داد و در صحنه ای که داور به اشتباه ( به اذعان تماشاگران) کرنر را به ضرر پاس اعلام کرد دروازه پاس باز شد. اشتباهات فاحش داوری همینجا به اتمام نرسید و داور در تصمیمی سختگیرانه کارت زرد دوم راه به ارشیا احمدی نشان داد و او را اخراج کرد و این در حالی بود که نه تنها کارت اول اشتباه بود بلکه داور وسط حتی فراموش کرده بود که بازیکن پاس کارت زرد دارد و با یادآوری بازیکنان حریف به خود آمد و پاس ده نفره شد.

اگرچه این باعث شادی و افزایش روحیه المپیک شد اما شاگردان سجادی با دوندگی بیشتر و جنگنده‌گی مضاعف  پا پس نکشیدند و در دقایق پایانی مزد زحمات خود را بر روی یک ضربه ایستگاهی دو ضرب که بر اثر خطا مدافع حریف اتفاق افتاده بود گرفتند و روی ارسال فوق العاده ارسلان عین اله زاده کاپیتان نیمه دوم، با یک ضربه عالی امین پور اسماعیل توپ را به تور دروازه المپیک اندیشه دوخت.

در ادامه حملات شاگردان زارعی بی نتیجه ماند و علی رغم اعلام 5 دقیقه وقت اضافه بازی با همان نتیجه 2 بر 1 به سود پاس در زمین حریف به پایان رسید و سه امتیاز در اولین دیدار لیگ و خارج از خانه و در روز تساوی پرسپولیس و باخت استقلال به حساب پاس واریز شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بالا