Breadcrubs
محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان با حضور در باشگاه پاس ضمن دیدار با مدیرعامل پاس بر سر مزار شهید گمنام حاضر شد و ادای احترام نمود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس، همزمان با برگزاری بازی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با سایپا، محمد رضا ساکت مدیر عامل این باشگاه به همراه برادر سردار تهرانی مقدم، سردار قربانی مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و خانواده شهید سلامت دکتر پیروی در باشگاه پاس حضور پیدا کردند و میهمان مدیرعامل موسسه بودند و ضمن گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهید گمنام نسبت به مقام شامخ آن به حق پیوسته ادای احترام نمودند.

ساکت در ابتدای شروع مراسم بر سر مزار شهید گمنام گفت : درود خدا بر مدافعان سلامت مردم که جان خویش را برای بهبود و سلامتی هموطنانشان فدا می‌کنند و درود بر مردم قدرشناس ایران که به شهدا عشق می‌ورزند.وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید پیروی و  شهدای عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، شهدای مدافع سلامت  را در امتداد شهدای دفاع مقدس دانست.

در ادامه سردار قربانی مشاور عالی سپاه پاسداران افزود : سردار تهرانی مقدم خود از ورزشکاران و ورزش دوستان بود و همیشه از ورزشکاران در همه جوانب حمایت می کرد.

مرتضی قربانی که سه بار نشان فتح را از رهبر معظم انقلاب دریافت کرده است چکیده صحبت هایش را در یک جمله "کلام طیب و عمل صالح " خلاصه کرد و با تاکید بر این جمله گفت : انشاله با سرلوحه قراردادن این جمله راه شهدا را زنده و جاودانه نگه داریم.

همسر شهید دکتر پیروی از شهدای سلامت هم ضمن تشکر و قدردانی با یاد آوری سخن رهبری بیان کرد: تلاشگران عرصه سلامت مایه عزت و آبرو این کشور هستند و پاداش الهی در انتظار آنان است چه پاداش دنیوی و چه پاداش اخروی.

عبداله زمردی مدیرعامل پاس نیز  ضمن اهداء تندیس یادبود موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس گفت : عزت و سربلندی امروز ایران مرهون فداکاری و
 جان فشانی شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، مدافعین حرم و سلامت است که با استقامت، وفاداری و شجاعت خود به همه ما درس ایثار و ازخودگذشتگی دادند و وظیفه تک تک ماست تا از این میراث ارزشمند برای حفظ عزت و سربلندی میهن‌مان پاسداری کرده و سیره زندگی این شهدای گرانقدر را چراغ راه آینده خود قرار دهیم.

وی راه عبور از بحران را عمل به توصیه‌های رهبری دانست و گفت: اگر صلاح، عزت و پیشرفت را می‌خواهیم باید با تأسی به فرهنگ عاشورا و سالار شهیدان و همچنین ایثارگری به مقابله با دشمن برویم.

این مراسم با اهداء هدایا و پیراهن امضاء شده تیم سپاهان به مدعوین و قرائت فاتحه برای ارواح طیبه شهدا به اتمام رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بالا