Breadcrubs
روز گذشته جلسه کادر فنی تیم های نونهالان، نوجوانان و نوجوانان زیر 16 سال با حضور عبداله زمردی مدیر عامل محترم موسسه و مشاور ایشان جناب اقای عسگری و نیز معاون ورزشی موسسه جناب آقای محمد نعمت اله در دفتر مدیر عامل برگزار شد.

در ابتدای جلسه رسول غنی زاده که از پیشکسوتان باشگاه پاس و استقلال بشمار می رود به نیابت از کادر فنی تیم های نونهالان ونوجوانان به تشریح عملکرد آنان پرداخت و نقاط ضعف و قدرت آنها را  از منظر امکانات و نیز بخش فنی بیان نمود.پس از وی معاون ورزشی موسسه گزارش مختصری در ارتباط با روند کلی حرکت تیم ها ارائه کرد.

سپس عبداله زمردی مدیر عامل موسسه ضمن خوش آمد گویی مجدد  و تبریک بمناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  به کادر فنی و معاونین، از آنها خواست با برنامه ریزی حرفه ای و مناسب تر زمینه را برای حضور پرقدرت در فصل بعد و فصل های آتی لیگ برتر نونهالان و نوجوانان آماده کنند. ایشان همچنین با اشاره به آکادمی های فوتبال موجود در پاس قوامین تاکید کرد توجه ویژه به ورزشکاران مستعد حاضر در این آکادمی ها و تیم های نوباوگان جهت بازیکن سازی و پرورش حرفه ای آنان موجب خواهد شد تا در رده های سنی بالاتر برای تامین و جذب بازیکن با سختی کمتری مواجه شویم.

در انتهای جلسه ایشان از اعضای کادر فنی تقدیر و تشکر ویژه ای را بجا آورد.جلسه با برگزاری نماز و صرف نهار به اتمام رسید.

بالا