متن خبر

مدیرعامل پاس قوامین: بعد از موفقیت تیم های پایه حالا علاقه به تیمداری در رده های بالاتر داریم

 

مدیرعامل موسسه پاس قوامین موفقیت تیم های رده های مختلف این باشگاه را در مسابقات، ناشی از برنامه ریزی گسترده در سال گذشته دانست و افزود: بسیار علاقه داریم تا با استفاده از پتانسیل بخش آکادمی و استفاده از استعدادهای خوب فوتبالی به تیمداری در دسته های بالاتر بپردازیم.

حسین سلیمانی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به موفقیت های اخیر این موسسه در مسابقات فوتبال رده های مختلف گفت: بعد از نگرفتن نتیجه مناسب در مسابقات سال گذشته، برنامه ریزی جدیدی را انجام دادیم و سعی کردیم با فراهم کردن امکانات و آوردن مربیان جدید از رده های پایین این بازسازی صورت گیرد.

وی افزود: با آمدن مربیان جدید توانستیم در همان اوایل سال گذشته در جذب بازیکنان بنام تیم های فوتبال لیگ برتری در رده های مختلف موفق عمل کنیم. ضمن اینکه تمام تلاش خود را انجام دادیم تا از پتانسیل موجود در پاس قوامین نیز به بهترین نحو بهره گرفته شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه تصمیم گرفتیم تا بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از بازیکنانی که از بخش آکادمی وارد مجموعه پاس قوامین شدند، استفاده شود، اظهار کرد: یعنی فضا به گونه ای بود که برنامه ریزی کردیم کسانی که از بخش آکادمی، کار خود را در مجموعه پاس قوامین شروع و رده ها نونهالان، نوجوانان و جوانان طی کرده بودند، استفاده کنیم.

مدیرعامل موسسه پاس قوامین تصریح کرد: ضمن اینکه پارسال برای ایجاد رده امید هم برنامه ریزی کردیم که خوشبختانه این تیم عملکرد قابل قبولی داشت و فقط با ناداوری از صعود به پلی آف باز ماند. ضمن اینکه تیم نونهالان نیز در مرحله پلی آف از صعود باز ماند و نوجوانان نیز در رتبه سوم گروه خود قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پارسال درحالی حریفان هنوز تیم خود را نبسته بودند و کار را شروع نکرده بودند، تیم های رده های مختلف پاس قوامین مرحله بدنسازی را می گذراندند، افزود: پارسال بعد از عقد قرارداد با مربیان از اردیبهشت و خرداد کار خود را شروع کردیم که الحمداله با تلاش بچه ها و مربیان، زحمات نتیجه داد و به بار نشست.

مدیرعامل پاس قوامین با اشاره به اینکه تلاشمان این است که کم کم فعالیت مان را از رده های پایه شروع کنیم و به رده امید ها برسیم.

وی افزود: غیر از گرفتن نتیجه، بچه ها و ورزشکاران ما از لحاظ فرهنگی، اخلاقی و دینی رشد پیدا کنند و به نقطه خوبی برسند و در جامعه تاثیرگذار باشند.

�ǁ

  تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396
تعداد بازدید : 896

بازگشت