متن خبر

نونهالان پاس قوامین چگونه از گروه خود صعود کردند؟

 

تیم فوتبال نونهالان پاس قوامین توانستند در پایان نه هفته از مسابقات با 8 پیروزی و یک شکست به مرحله حذفی صعود کنند.

به گزارش روابط عمومی پاس قوامین، تیم نونهالان پاس قوامین در مسابقات دسته دوم لیگ تهران در حالی حضور به عمل رساند که نخستین بازی خود را با برد یک بر صفر مقابل تیم نونهالان اطلس به پایان رساند.

در هفته دوم نونهالان پاس قوامین با نتیجه 5 بر 2 موفق به شکست پدیده یاران نیک شد.

اما زنجیره پیروزی های نونهالان پاس قوامین در هفته سوم شکست. چراکه بازی را با نتیجه ناباورانه 5 بر یک به تیم آلومینیوم واگذار کردند.

خوشبختانه با قرعه استراحتی که نونهالان در هفته چهارم نصیبشان شد، بازسازی در تیم صورت گرفت تا در هفته پنجم با نتیجه دو بر صفر استقلال متحد را شکست دهند. این پیروزی درحالی بدست آمد که تیم نونهالان آلومینیوم که شکست سختی را نونهالان پاس قوامین تحمیل کرده بود، مقابل استقلال متحد با نتیجه 5 بر یک شکسته خورده بود.

در هفته ششم تیم نونهالان که روحیه خود را بدست آورده بود با یک بازی زیبا تیم کوثر قرچک رو با نتیجه 5 بر 2 شکست داد. این دومین تیمی بود که از پاس قوامین پنج گل دریافت می کرد.

در هفته هفتم تیم فوتبال شاهین شمیران که در جدول تیم آخر بود، از بازی مقابل نونهالان پاس قوامین انصراف داد تا بازی با حکم هیات فوتبال با نتیجه سه بر صفر به سود پاس قوامین اعلام شود. البته این حکم برای نونهالان پاس قوامین حکم خوشحال کننده ای نبود چراکه پاس قوامین برای صعود نیاز به تفاضل گل بالاتری داشت.

در هفته هشتم بود که پاس قوامین با ارایه یک بازی برتر توانست با نتیجه چهار بر صفر مقابل میلاد تهران به برتری برسد و به عنوان یکی از تیم های صعود کننده نامش ثبت شود.

در هفته نهم نیز پاس قوامین مقابل صبا قرار گرفت که به دلیل حساسیتی که در مرحله حذفی برای پاس قوامین در انتظار بود، با ترکیبی جدید به میدان رفت که برخلاف انتظار قاطع ترین پیروزی خود را در این دوره از مسابقات بدست آورد و توانست با نتیجه 8 بر یک صبا را از مقابل کنار بزند.

به گزارش روابط عمومی پاس قوامین، در پایان هفته نهم لیگ دسته دوم نونهالان تهران، پاس قوامین از مجموع هشت بازی، به 7 پیروزی و یک شکست دست یافت تا با 21 امتیاز به مرحله حذفی صعود کرده باشد.

 

�ǁ

  تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردين 1396
تعداد بازدید : 824

بازگشت