متن خبر

شروع سال جدید با شکست نارنجی پوشان / سایپا 10 نفره به سپاهان باخت

 

تیم فوتبال سایپا در نخستین بازی خود در اصفهان مقابل سپاهان قرار گرفت که با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد.

به گزارش روابط عمومی پاس قوامین، تیم فوتبال سایپا در نخستین بازی خود در سال جدید مقابل سپاهانی به میدان رفت که به تازگی بعد از اخراج عبداله ویسی، کرانچار را به عنوان سرمربی جدید خود روی نیمکت داشت.

این بازی که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، در پایان با نتیجه سه بر یک به سود سپاهان به پایان رسید.

برای سپاهان در این دیدار رضا میرزایی(۶)، مسعود حسن زاده(۵۴) و جلال الدین علی محمدی(۹۴) گل زدند و برای سایپا نیز حامد شیری(۷۸) گل زد.

در این دیدار سایپا خیلی زود در دقیقه ۲۶ با اخراج عزت اله پروقاز بازیکن ملی پوش خود ۱۰ نفره شد و به ناچار با یک بازیکن کمتر بازی را ادامه داد.

سایپا با ۲۵ امتیاز همچنان وضعیت خود را در جایگاه سیزدهم حفظ کرد.

دلایل باخت سایپا از زبان فرکی
حسین فرکی پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با بیان اینکه این شکست با دو اتفاق ناگوار صورت گرفت، اظهار داشت: ما در ابتدای بازی گل دریافت کردیم و پس از آن، بازیکن تیم ما از مسابقه اخراج شد که این موضوع تمرکز ما را به هم ریخت.

وی با بیان اینکه اخراج بازیکن تیم ما، باعث شد معادلات فنی به هم بریزد، افزود: با این حال، ما تلاش بسیاری صورت دادیم که نتیجه جبران شود و در بین دو نیمه نیز به بازیکنان تیم همه چیز را تذکر دادم اما متأسفانه تلاش‌های ما نتیجه‌ای به دنبال نداشد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه بازیکنان تیم سایپا دوندگی بسیاری داشتند، افزود: متأسفانه خستگی بازیکنان در این مسابقه مشهود بود و ما مجبور شدیم که تعویض‌های اجباری داشته باشیم اما اگرچه می‌توانستیم بازی را با تساوی به پایان برسانیم ولی این اتفاق صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه افت ناگهانی تیم ما به دلیل فشار قابل توجهی بود که روی سایپا وارد می‌شد، افزود: متأسفانه در کنار این موضوع، وضعیت جغرافیایی اصفهان نیز روی بازیکنان تیم ما موثر واقع شد و افت تیم را رقم زد.

�ǁ

  تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردين 1396
تعداد بازدید : 667

بازگشت