متن خبر

پیام نوروزی مدیرعامل پاس قوامین

 

ای خوبان روزگار نیک می دانید که تا چند صباحی دیگر، سال 95 رخت بر می بندد و یک رقم به تاریخ زندگی همه ما اضافه می شود. همین گذر عمر من را بر آن می دارد تا از صمیم قلب حلول سال جدید را که قرین شده با نام فاطمه الزهرا (س) به همگان به خصوص خانواده بزرگ پاس قوامین تبریک عرض کرده و از همه آنها بابت یک سال همراهی مجدانه و تلاش صادقانه تشکری عمیق داشته باشم.

خوشبختانه مجموعه پاس قوامین در سالی که ساعات پایانی آن را سپری می کنیم، توانست در پناه الطاف الهی و حمایت های مدیرعامل محترم بانک قوامین گام های قابل توجهی را بردارد.

نخست باید اشاره کرد به موفقیت تیم های ورزشی پایه در رده های سنی مختلف در مسابقات رسمی که تاکنون در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان، پاس قوامین موفق شده که در جمع تیم های صعودکننده از گروه خود قرار گیرد.

کسب افتخار از طریق تیم های ورزشی وقتی دلچسب تر می شود که بدانیم که پایه این تیم ها از ورزش آموزان و کارآموزانی هستند که در کلاس های آموزشی پاس قوامین که در چهارفصل سال درجریان است، آموزش دیده اند و کارآزموده شدند و حالا با حضور در تیم های ورزشی کسب موفقیت می کنند.

تعمیرات اساسی بخش های مختلف مجموعه ورزشی پاس قوامین که چندین دهه از عمر آن می گذرد، از ملزومات در سرویس بودن آن به حساب می آید. از همین رو در اقدامی بازسازی ها، تعمیرات و اصلاحاتی در بخش های مختلف از جمله سیستم برق رسانی و نورپردازی استادیوم صورت گرفت که قابل توجه بود.

امید به خدا دارم که در سال پیش رو، با زمانبندی دقیقتر، برنامه ای مدون تر و بهره از نیروی انسانی متخصص و متعهد پاس قوامین، بتوانیم تحول ورزشی و مدیریتی را در مجموعه پاس قوامین به جای بگذاریم تا بتوانیم در خدمت دهی و خدمت رسانی به مردم کامل تر از قبل باشیم.

حسین سلیمانی
مدیرعامل مجموعه فرهنگی، ورزشی پاس قوامین

�ǁ

  تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اسفند 1395
تعداد بازدید : 654

بازگشت