ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

بر وزنه مسلط شوید نه اینکه وزنه بر شما مسلط شود

  اگر روح انسان سالم نباشد، بدن سالم را آن روح تباه می‌کند، برای اینکه روح سالم باشد و سلامت بدن را حفظ کند  سلامت روح را به جهانیان عرضه کنید.

  ادامه مطلب...

انار و خواص آن

 انار یکی از میوه‌های خوش آب و رنگ فصل پاییز و زمستان است که در مقایسه با سایر میوه‌های این فصل، آنتی‌اکسیدان بیشتری برای افزایش ایمنی، مقاومت و حفاظت از بدن در مقابل بیماری‌ها، میکروب‌ها و ویروس‌ها دارد.

  ادامه مطلب...

تغذیه مناسب در فصل سرما

ممکن است در طول ماه های زمستان که نور خورشید کمتر می شود با کمبود ویتامین رو به رو شوید. ماهی منبع بسیار خوبی از این ویتامین و همچنین اسید های چرب امگا 3 است. 

  ادامه مطلب...

اولین ها بهترین ها

داستان از سال ۱۹۵۱ شروع شد؛ اولین دوره بازی های آسیایی در دهلی نو. آن زمان تنها مسابقات متمرکزی که در آن ورزشکاران رشته های مختلف با یکدیگر به رقابت می پرداختند المپیک بود، اما با راه اندازی بازی های آسیایی، ورزشکاران آسیایی هم صاحب المپیکی به پهنای بزرگ ترین قاره دنیا شدند.

  ادامه مطلب...

گرفتگی عضلات پس از ورزش
می گویند اگر ورزش کنیم، شاداب و سرحال خواهیم شد و خستگی های روزانه مان هم رفع می شود؛ ولی خیلی ها پس از ورزش نه تنها با این وضع روبه رو نمی شوند که حتی شرایطی برعکس آن را تجربه می کنند. همان هایی که پس از ورزش تا چند روز باید درد و گرفتگی عضلات بدنشان را تحمل کنند و ناچارند با خستگی ناشی از آن بسازند.
  ادامه مطلب...