متن خبر

برتری تیم نونهالان پاس در گام اول مسابقات

 

تیم فوتبال نونهالان پاس که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات نیز می‌باشد، موفق شد در گام اول مسابقات نارنجی پوشان کوهسار را از پیش رو بردارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس، تیم فوتبال نونهالان این باشگاه در هفته اول مسابقات دسته‌ی یک تهران در ورزشگاه بزرگ غدیر میزبان تیم نارنجی پوشان کوهسار بود. این دیدار با برتری مطلق پاس همراه بود و موقعیت‌های مناسبی نیز در نیمه‌ی اول بر روی دروازه تیم کوهسار به وجود آمد که با بی‌دقتی بازیکنان پاس به هدر رفت. در نهایت در دقایق پایانی نیمه‌ی اول این ابوالفضل ناصری بود که توانست قفل دروازه‌ی کوهسار را بازکند و پاس از برتری خود نتیجه بگیرد. بعد از گل نیز تیم کوهسار توان فشار بر روی پاس را نداشت و نیمه‌ی اول با همان نتیجه به پایان رسید.
نیمه دوم این بازی در حالی که انتظار می‌رفت با فشار تیم کوهسار برای تغییر نتیجه همراه باشد، با فشار شاگردان شمس همراه بود به طوری که در طول ۴۵ دقیقه نیمه دوم فقط ۳-۴ بار دروازه بان پاس لمس توپ داشت و الباقی زمان در نیمه‌ی کوهسار پیگیری شد ولی علیرغم این برتری و خلق موقعیت‌های مناسب بازی با همان نتیجه به پایان رسید تا پاس در این رده نیز همچون نوجوانان بازی‌های خود را با پیروزی آغاز کند.
از حواشی این دیدار می‌توان به اخراج سرمربی و یکی دیگر از اعضا کادر فنی کوهسار اشاره کرد که با واکنش‌های عجیب سکوی این تیم و مالک این تیم همراه بود. سکونشینان و مالک تیم کوهسار در طول مسابقه تلاش می‌کردند با فریاد‌های خود قضاوت داور این دیدار را تحت تاثیر خود قراردهند که متاسفانه در این امر نیز موفق بودند به نحوی که دو پنالتی مسلم پاس که حتی کمک داور بازی نیز برای آنها پرچم زده بود از سوی داور این دیدار نادیده گرفته شد.

�ǁ

  تاریخ انتشار : دوشنبه 21 مرداد 1398
تعداد بازدید : 201

بازگشت