متن خبر

تیم امید پاس به دسته یک تهران صعود کرد

 

تیم امید پاس با برتری مقابل مقاومت کوثر به مسابقات دسته یم تهران صعود کرد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین دیدار برگشت پاس در مقابل مقاومت کوثر در حالی برگزار شد که بازی رفت با نتیجه تساوی یک بر یک در خانه مقاومت به پایان رسیده بود.
نیمه اول با فشار همه جانبه پاس آغاز شد و در دقیقه 15 توسط حمیدرضا هادی پور دیرک دروازه مقاومت به لرزه درآمد. فشار پاس روی تیم مقاومت ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 20 با ضربه سر زیبای مهدی ذوالقدر گل اول پاس به ثمر رسید و پاس یک بر صفر پیش افتاد. کمتر از دودقیقه بعد حمیدرضا هادی پور روی توپ ارسالی از جناح چپ با یک ضربه ی سر ضرب کنج دروازه مقاومت را هدف قرار داد و اینبار بجای دیرک تور دروازه حریف را لرزاند تا پاس نیمه اول را با دو گل به رختکن برود.
نیمه دوم بر خلاف انتظار این پاس بود که بازی را تهاجمی آغاز کرد و علی سرگلزایی در دقیقه 47 برای بار سوم پاس را به گل رساند و مجددا دو دقیقه بعد حمیدرضا هادی پور گل چهارم بازی را درون دروازه مقاومت کوثر جای داد تا پاس با اقتدار و با برتری چهار بر صفر از سد تیم مقاومت کوثر عبور کرده و ضمن صعود به دسته یک تهران به دیدار نهایی راه یافت.
در پایان سعید امیری با عملکرد بسیار خوب و متعصبانه خود در خط دفاع به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد. ضمن اینکه علی قیطرانی و محمد جمشیدی پور نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند.

�ǁ

  تاریخ انتشار : يکشنبه 5 اسفند 1397
تعداد بازدید : 247

بازگشت