متن خبر

انتقام سخت نوجوانان پاس از داماش پارسه

 

تیم فوتبال نوجوانان پاس موفق شد با هت تریک سینا رضائیان در هفته آخر هم شانس صعود داشته باشد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین این دیدار در حالی آغاز شد که هر دو تیم پاس و داماش برای صعود نیاز به برد داشتند. از نکات حائز اهمیت این دیدار حمایت تیم فوتبال نونهالان پاس به همراه کادر فنی در کنار تماشاگران از تیم نوجوانان پاس بود که شور و هیجان خاصی به بازی داده بود.
بر پایه این گزارش نیمه اول با برخورد های فراوان و خطاهای پی در پی همراه بود تا اینکه در دقیقه 30 بازی سینا رضاییان توانست یک گل به ثمر برساند که از سوی کمک داور آفساید اعلام شد.
نیمه اول را دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند و در اوایل نیمه دوم تیم داماش روی یک ضربه کاشته توانست به گل برتری برسد ولی تنها چند دقیقه زمان کافی بود که با فشار بازیکنان پاس به روی دروازه داماش آنها را مجبور به دادن پنالتی کند و گل اول پاس با ضربه پنالتی سینا رضاییان به ثمر رسید و بعد از تقریبا ۵ دقیقه این تیم پاس بود که مجددا با یک ضربه چیپ زیبا توسط سینا رضاییان به گل دوم رسید. در ادامه بازی با تغییرات کادر فنی پاس در نوع فوتبال توانست بازی را در دست بگیرد و در لحظات پایانی روی یک ضد حمله گل سوم هم با ضربه زیبای سینا رضاییان به ثمر برسد و در روز هتریک سینا رضاییان تیم پاس توانست تیم فوتبال داماش را از پیش رو بردارد. این نتیجه در حالی رقم خورد که نونهالان پاس در یک بی عدالتی ورزشی در این زمین نتیجه را به نونهالان داماش واگذار کرده بودند.
شایان ذکر است که با صدور احکام کمیته انضباطی هیات فوتبال در هفته های پایانی تغییرات عمده ای در جدول روی داد که متاسفانه آسیب تخلفات تیم های دیگر، گریبان تیم های سالمی همچون پاس را می گیرد. جا دارد که هیات فوتبال توجهی جدی به این امر داشته باشد.

�ǁ

  تاریخ انتشار : شنبه 5 آبان 1397
تعداد بازدید : 137

بازگشت