متن خبر

تداوم صدرنشینی نونهالان پاس با ۵ گل

 

نونهالان پاس نشان دادند که نتیجه بازی با زحمت و تلاش بازیکنان و کادر فنی در زمین مسابقه رقم می خورد نه با ارتباطات بیرونی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین تیم نونهالان پاس از هفته یازدهم مسابقات فوتبال دسته یکم تهران با نتیجه قاطع پنج بر یک از سد تیم تات عبور کرد تا همچنان صدرنشین جدول باقی بماند.
این دیدار که حواشی بسیاری داشت در نیمه اول با قضاوت یک جانبه داور همراه بود. این جانب داری داور تا حدی فشار بر کادر فنی و بازیکنان پاس تحمیل کرد که سر مربی با اخلاق و مودب پاس و فوتبال کشور، رسول غنی زاده را به واکنش واداشت و داور که گویی انتظار این لحظه را داشت بدون تذکر اولیه بلافاصله او را از زمین اخراج کرد و جالب تر اینکه صالح شمس کمک مربی تیم را که به صورت طبیعی نسبت به این تصمیم معترض بود را نیز از زمین اخراج کرد. این در حالی است که هیچ عبارت توهین آمیزی از جانب کادر فنی پاس در مقابل کادر داوری مطرح نشده بود ولی خدا را شاکریم که این بی عدالتی به شایستگی از جانب بازیکنان پاس پاسخ داده شد.
این دیدار در حالی که نیمه اول با اخراج کادر فنی پاس و یک گل به سود تات به پایان رسید و نیمه دوم نیز با اخراج هافبک وسط و ۱۰ نفره شدن پاس همراه شد ولی در نهایت با نتیجه ۵ بر یک به سود پاس به پایان رسید.
در این دیدار پوریا گل محمدی با هت تریک و سهیل قنبری با دبل استادیوم چمران، ورزشگاه خانگی تات را به مسلخشان تبدیل کردند.

�ǁ

  تاریخ انتشار : جمعه 13 مهر 1397
تعداد بازدید : 177

بازگشت